ZFŚS

Szanowni Państwo,

W dniu 27.03.2024r. br odbyło się pierwsze w nowym roku posiedzenie Komisji ZFŚS w Szkole Podstawowej nr 52 w Gdyni.

Informujemy, iż  w nowym roku fiannsowym należy uaktualnić oświadczenie majątkowe za rok ubiegły 2023, dotyczy to wszystkich nadal zainteresowanych członkowstwem w Funduszu.

Termin składania dokumentów regulaminowo przypada do 30.04.2024r. Warunkowo przedłużamy ten termin do 10 maja br.

Forma dostarczenia wniosku: skan lub zdjecie mailowo, list tradycyjny lub osobiście do placówki do urny przed drzwiami.

Emerytów i rencistów prosimy o składanie dodatkowego oświadczenia o wysokości emerytury lub renty, bez potrzeby okazywania już oryginalnej decyzji o wysokości emerytury /renty w forme dodatkowego dokumentu.

Przypominam, o konieczności składania aktualizacji oświadczeń majątkowych, w przypadku znaczącej zmiany sytuacji majątkowej uprawnionego!kjeśli taka sytuacja będzie miała miejsce.

Wnioski do pobrania znajdują się poniżej lub osobiście w recepcji szkoły.

O wszytskich aktualnościach będziemy informować Państwa na bieżąco. Prosimy o wyrozumiałość przy dzwonieniu do Komisji.

Wszyscy Pracujemy w Komisji dodatkowo non-profit zawsze po godzinach, więc nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon od Państwa. Odpsiujemy jednak w miarę możliwości na maile, więc prosimy o tą formę kontaktu jako preferencyjną.

fundusz960x678.webp

Dokumenty do pobrania:

DOFINASOWANIE INNA POMOC FINANSOWA:
6_Załącznik-do-Regulaminu-ZFŚS_inna-pomoc-finansowa.docx

SPORT-REKREACJA-WYDARZENIA KULTURALNE
8_Załącznik-do-Regulaminu-ZFŚS_Sport-rekreacja.docx

OŚWIADCZENIE O RENCIE_EMERYTURZE:
22_Załącznik-do-Regulaminu-ZFŚS_Oświadczenie-o-dochodach_emeryt-2024docx.docx

OśWIADCZENIE O DOCHODACH:

2_Załącznik-do-Regulaminu-ZFŚS_Oświadczenie-o-dochodach_2024.docx

INFORMACJA RODO dla uprawnionych do świadczeń:
1_Za│▒cznik-do-Regulaminu-ZFŽS_Informacja-RODO.docx