Wycieczka do Parku Ewolucji

Słoneczną środę wszyscy uczniowie klasy I A, I B, II A spędzili w Parku Ewolucji w Sławutówku niedaleko Redy.

W prehistorycznym kinie, z udziałem interaktywnego dinozaura, poznali historię powstania naszej planety. Następnie batyskafem wybrali się w niezapomnianą podwodną podróż, w czasie której zobaczyły największe gady morskie sprzed milionów lat! Odczucie podróży batyskafem zapewniła specjalnie zaprojektowana platforma, która w połączeniu z projekcją ekstremalnie wzmocniła realne doznania.Ogromny ekran przeniósł dzieci do innego wymiaru, sprawiając wrażenie obecności w przestrzeni akcji filmu.

Po tak wielkich emocjach wszyscy wybrali  się na  spacer ścieżkę edukacyjną by poznać 30 modeli prehistorycznych dinozaurów rzeczywistych rozmiarów. Następnie dzieci obejrzały scenki z życia ludzi pierwotnych. Była też możliwość przejażdżki Dinopociągiem i fantastyczna zabawa na placu zabawa.

To była udana wycieczka.