Warsztaty Decoupage

Kto nigdy nie był na warsztatach z rękodzieła powinien spróbować choć  raz i koniecznie w naszej szkolnej pracowni artystycznej pod  profesjonalnym okiem Pani Anety Piątek, która w najbliższym czasie  zaprasza na świąteczne spotkanie z aniołami..

Nasze dzieci tym razem pod okiem Pani Anety zgłębiły tajniki  decoupage’u. Decoupage to technika zdobienia przedmiotów, poprzez naklejanie ozdobnych papierów. Na pomalowanych pudełkach po cygarach  dzieci mogły przykleić wybrane przez siebie świąteczne wzory, a tym  samym ozdobić skrzyneczki nadające się na przykład na prezent  świąteczny.

Efekty dzieł naszych małych artystów będziemy podziwiać już wkrótce, bowiem 18.12.2018 r. w godzinach od 17:00 do 19:00. Tego dnia odbędzie  się kiermasz szkolny, podczas którego będzie można zakupić wiele ciekawych przedmiotów i wyrobów przygotowanych przez  najmłodszych uczniów naszej  szkoły.

Zapraszamy!