2018-03-01 “Omega” – kibicujemy!

 

W ostatni czwartek spotkała nas wielka atrakcja. Pani Kasia, z którą mamy zajęcia ruchowe, zabrała nas na taki prawdziwy mecz siatkówki! Braliśmy udział w rozgrywkach naszego Klubu Sportowego “Omega” z drużyną z Pucka. To dopiero były emocje – wyobrażacie sobie? W napięciu siedzieliśmy na trybunach naszej hali sportowej i kibicowaliśmy ile sił w płucach, aby nasza drużyna wygrała. “Ooo – me – ga! O -me – ga!”. Dodawaliśmy siły walki naszym. Chcieliśmy, żeby czuli się pewniej i wiedzieli, że bardzo na nich liczymy.

Nauczyliśmy się kulturalnego kibicowania. Wiemy, co wolno a czego nie na trybunach. Wiemy też, że za pomocą kilku okrzyków możemy dodać zawodnikom otuchy i pokazać im, że jesteśmy razem z nimi.

 

Teraz marzymy o meczu koszykówki. Może i na taki zabierze nas kiedyś Pani Kasia? 🙂

 

Podziel się: