2017-10-27 Wielka paczka dla zwierzaczka

Powiększ

20 listopada 2017r. wszystkie dary zostały przekazane przez naszych uczniów do schroniska “Ciapkowo”, dostarczeniem zajęli się uczniowie klas gimnazjalnych. Po powrocie przekazali nam specjalny dyplom przyznany przez OTOZ “Animals”. Dla naszej klasy jest to wielkie wyróżnienie.

Akcja “Wielka paczka dla zwierzaczka” dobiegła końca. Zebraliśmy bardzo wiele darów, za które bardzo dziękujemy. Wszystkie dary niebawem zostaną zwiezione przez uczniów naszego Gimnazjum do Schroniska dla Zwierząt “Ciapkowo” w Gdyni wraz z naszym obrazkiem, który wykonaliśmy, by pokazać, że kochamy zwierzęta i jesteśmy chętni im pomagać. Mamy nadzieję, że dzięki naszej zbiórce niejeden piesek i kotek będzie szczęśliwy.