Sukces w Finale Wojewódzkim Konkursu Bibliotecznego „Kto Ty jesteś?…”

Wszystko zaczęło się od Finału  Szkolnego, który odbył się  9 listopada w naszej Bibliotece. Hasło – pytanie tegorocznej edycji Konkursu „Kto Ty jesteś?…” spotkało się z mocnym  odzewem wśród naszych dzieci. Uczniowie prezentowali wiersze w 2. kategoriach wiekowych. Pięknie zaprezentowane występy recytatorskie uczniów wszystkich klas najmłodszych wyłoniły reprezentację naszej szkoły na Finały Wojewódzkie Konkursu.

1. listopada pani dyrektor Ewa Pietrzak ogłosiła w Bibliotece wyniki Finału Szkolnego oraz wręczyła dyplomy i nagrody laureatom konkursu.

Finał szkolny – wyniki:

Klasa 1 A

1 miejsce : Oktawian Miłosz

2 miejsce ex aequo: Dominika Cylkowska i Nikodem Lemańczyk

Wyróżnienie:  Daniil Korolenko

Klasa 1 B

1 miejsce: Aleksander Skonieczny

2 miejsce: Karina Trela

3 miejsce: Oliwia Gburczyk

Klasa 2 A

1 miejsce ex aequo: Emilia Kamińska i Jeremiasz Olszonowicz

2 miejsce: Agata Łuczak

1. listopada w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Gdańsku odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI Konkursu. Do Gdańska przyjechało przeszło 100. Finalistów ze swoich szkół. Konkurencja była olbrzymia! Reprezentacja naszej szkoły odniosła DUŻY SUKCES!

II MIEJSCE zdobył  Jeremiasz Olszonowicz

WYRÓŻNIENIE otrzymał Oktawian Miłosz

Emilia Kamińska i Dominika Cylkowska otrzymały podziękowania za udany występ!

Na stronie internetowej Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej http://pbw.gda.pl/ zostanie zamieszczona relacja z przebiegu konkursu i lista laureatów. Również  portal Trójmiasto.pl opublikuje obszerną relację z imprezy.

Cieszymy się bardzo !

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM  KONKURSU !

Już dzisiaj zapraszam do udziału w kolejnej XVII. Edycji Wojewódzkiego Konkursu Bibliotecznego. Do zobaczenia za rok !

Zachęcam do obejrzenia naszej mini relacji z tak szczęśliwego dla nas Konkursu.

Opiekun Konkursu – Katarzyna Knigawka