Stwarzamy przyjazną atmosferę pracy

W naszej szkole staramy się patrzeć na świat okiem dziecka, dlatego  sale  są kolorowe i miłe dla oczu. Ozdabiamy je naklejkami i tablicami, na których  każdy może wyrazić się artystycznie. Wyposażamy  klasy w najbardziej ergonomiczne mebelki, przystosowane do wzrostu dzieci.

Staramy się zamawiać wszelkie atrakcyjne pomoce dydaktyczne, tj. interaktywne mapy, globusy, nowoczesne mikroskopy, gry i plansze edukacyjne, roboty do zabaw z projektowaniem.

Od tego roku każda sala posiada tablicę interaktywną, a także nowe tablety i laptopy na zajęcia informatyczne najmłodszych.

W czasie przerw można usiąść na mięciutkiej pufie a już niedługo na podłogach pojawią się  gry w klasy, labirynty, szachy.

Zajęcia ruchowe odbywają się w sali gimnastycznej, jednej z trzech, którymi dysponujemy, nigdy nie na holu. Pozwala to poczuć dzieciom sportowy klimat zajęć.

Katarzyna Klass