2017-11-20 Konkurs na logo

KONKURS NA PROJEKT LOGO WSPÓŁPRACY MIĘDZY SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 52 W GDYNI/POLSKA
A LICEUM W DROHOBYCZY / UKRAINA

Ponieważ współpraca pomiędzy naszymi szkołami rozwija się pomyślnie, ogłosiliśmy konkurs na stworzenie znaku graficznego, który będzie znakiem charakterystycznym naszego wieloletniego projektu.
Uczniowie mogli przygotować pracę konkursową w różnych technikach plastycznych albo wykorzystać do tego celu specjalne programy lub strony internetowe.

Dziś prezentujemy prace wyróżnione. Nagrody zostaną wręczone na najbliższym apelu. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych pracach występują błędy merytoryczne, ale cieszymy się, że tak dużo prac do nas dotarło. W konkursie wzięli udział również uczniowie ze szkoły partnerskiej.
W celu stworzenia logo współpracy między Szkołą Podstawową nr 52 w Gdyni a Liceum w Drohobyczy wykorzystamy pomysły z kilku prac.

Działanie realizowane było w ramach projektu “Rozwijam siebie aby rozwijać innych” finansowanego ze środków unijnych z programu PO WER.