2017-11-08 Warsztaty pedagogiczne w klasie 2d cz.1

Uczniowie z klasy II d Gimnazjum nr 4 w Gdyni wyrazili chęć wzięcia udziału w cyklu zajęć warsztatowych z wykorzystaniem technik dramy. Celem spotkań jest lepsze poznanie innych osób z klasy: ich zainteresowań, umiejętności ale też i marzeń.  Innym zadaniem jest poprawa relacji interpersonalnych w klasie – ze szczególnym uwzględnieniem konieczności zwracania się do siebie z szacunkiem, tolerancją itp. Przeprowadzone ćwiczenia mają też rozwinąć umiejętność autoprezentacji oraz współpracy w grupie rówieśniczej. Na pierwszym spotkaniu, po „rozgrzewce” złożonej z kilku zabaw teatralnych pani Irena Motkowska- Matczak przeprowadziła ankietę na temat wzajemnych relacji w klasie. Wyniki zostaną przedstawione uczniom na kolejnym spotkaniu warsztatowym.

ANKIETA DLA UCZNIÓW

Działanie realizowane było w ramach projektu „Rozwijam siebie aby rozwijać innych” finansowanego ze środków unijnych z programu PO WER.