2017-08-18 Kurs języka angielskiego w Londynie

Nauczyciel matematyki i trener w międzynarodowych programach kreatywności „Destination Imagination” i „Odyseja Umysłu” – pani Anna Drotlew uczestniczyła w sierpniu 2017 r. w kursie języka angielskiego w Londynie. Wyjazd ten dostarczył jej bogatych doświadczeń edukacyjnych i motywacji do nowych wyzwań. Dał możliwość rozwoju osobistego i osiągnięcia naukowego sukcesu. Ponadto umożliwił wymianę doświadczeń zawodowych i zdobycia nowych przyjaźni ze studentami z różnych krajów, tj. Włoch, Wenezueli, Kolumbii, Kuby, Brazylii i Rosji. Dzięki pobytowi w Londynie pani Anna miała możliwość zetknąć się z kulturą, architekturą i zwyczajami brytyjskimi, a także doświadczyć międzykulturowości w szkole, którą odwiedzają studenci z różnych zakątków świata. Nawiązane kontakty i nabyte umiejętności wzbogacą i urozmaicą jej codzienną pracę z uczniami.

Działanie realizowane było w ramach projektu „Rozwijam siebie aby rozwijać innych” finansowanego ze środków unijnych z programu PO WER.