2017-01-30 Kurs „Creative Teaching” w Oksfordzie

W styczniu 2017 nauczyciel języka angielskiego – pani Edyta Hebel uczestniczyła w dwutygodniowym szkoleniu “Creative Teaching in the English Language Classroom for Teenagers and Young Adults” w Oksfordzie (Anglia).
W trakcie szkolenia miała przyjemność współpracować z nauczycielami z Brazylii, Niemiec, Finlandii i Czech. W trakcie zajęć warsztatowych poznała nowe techniki pracy z młodzieżą i czerpała inspirację do swoich zajęć z języka angielskiego. W ramach szkolenia odwiedziła szkołę w Gosford, gdzie w praktyce mogła się przekonać, jak wygląda praca nauczyciela w bytyjskiej szkole.

W programie szkolenia był również czas na wieczory integracyjne, gdzie głównym tematem rozmów była wymiana doświadczeń w międzynarodowym gronie, która sprzyjała poszerzeniu horyzontów i autorefleksji.

Działanie realizowane było w ramach projektu „Rozwijam siebie aby rozwijać innych” finansowanego ze środków unijnych z programu PO WER.