Świąteczny projekt e-twinning

Dzisiaj kończy się przygoda z kolejnym międzynarodowym projektem. Zadaniem uczniów było wykonanie kartki świątecznej, zredagowanie życzeń i wspólne wykonanie broszur, w których znalazły się informacje o tradycjach i zwyczajach świątecznych w Polsce. Jak wyszło? Pięknie!

Kartki i broszury zostały wysłane do szkół we Włoszech, Turcji i Hiszpanii. W zamian otrzymamy życzenia bożonarodzeniowe z Walencji, Barcelony, Mirano i Gallipolli.

Gratulujemy uczniom, a przede wszystkim p. Edycie Hebel, dla której był to pierwszy samodzielnie założony projekt e Twinning.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy na potrzeby projektu stworzyli kartki – są wspaniałe!

I would like to take this opportunity and thank Mrs Gemma Martinez, Amparo Olmos, Paola Abete and Yeliz Darcan for the involvement in the project – it was a great pleasure to work with you. Thank your pupils for the cooperation – I’m sure my students will appreciate their gift of Christams wishes and joy.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Merry Christmas!

Edyta Hebel