Nagrody nauczycieli

15 października 2018r.

W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w czasie której gdyńskim nauczycielom i pracownikom oświaty zostały wręczone medale i nagrody.

Pani Aniela Korybalska otrzymała Nagrodę Pomorskiego Kuratora Oświaty oraz medal Komisji Edukacji Narodowej, a pani Anna Drotlew – Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni.

13 października 2017r.

Panie Bożena Grabowska oraz Halina Połtarzewska odebrały złote medale za Długoletnią Służbę nadawane przez Prezydenta Prezydenta Rzeczpospolitej. Uroczystość odbyła się w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

11 października 2017r.

W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w czasie której gdyńskim nauczycielom i pracownikom oświaty zostały wręczone medale i nagrody Prezydenta Miasta Gdyni.

Wśród nagrodzonych były nauczycielki z naszej szkoły. Panie Anna Drotlew i Dorota Giełdzik otrzymały medal Komisji Edukacji Narodowej.

14 października 2016r.

Panie Małgorzata Balsewicz, Aniela Korybalska oraz Anna Drotlew odebrały z rąk Wojewody Pomorskiego pana Dariusza Drelicha medale Długoletnią Służbę nadawane przez Prezydenta Prezydenta Rzeczpospolitej.

17 października 2016 r.

Wśród nagrodzonych był nauczyciel z naszej szkoły. Pani Małgorzata Balsewicz otrzymała medal Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni.