Nasz szkoła przyjazna mieszkańcom – zajęcia sportowe dla przedszkoli

Dnia 16 i 23 października 2018 odbyły się zajęcia sportowe na hali dla dzieci z Przedszkola nr 31 “Bajeczka” i Przedszkola nr 36 “Złota rybka”. Celem wizyt jest wspieranie przedszkoli w stymulowaniu harmonijnego rozwoju dzieci, kształtowaniu sprawności fizycznej oraz zacieśnienie współpracy ze środowiskiem lokalnym na rzecz wzajemnego rozwoju. Nauczyciele z SP 52 przeprowadzili liczne gry i zabawy rozwijające umiejętności ruchowe dzieci. Nasze zajęcia sportowe zaspokajają biologiczną potrzebę aktywności ruchowej i stwarzają szerokie możliwości jej realizowania pod fachowym okiem nauczycieli. Dzieci bawiły się świetnie i czerpały radość z uczestnictwa. Jesteśmy umówieni na kolejne wizyty w naszej szkole.

Zapraszamy również na zajęcia organizowane dla dorosłych i dla dzieci z Przyjaznej Dzielnicy.

Koordynatorzy: Aniela Korybalska, Katarzyna Kurkowska, Dariusz Nowaczek, Bartłomiej Szczypczyk.