Misja Madagaskar

Rozpocznijmy Nowy Rok 2019 darem serca.

W ramach pomocy dla głodujących dzieci na Madagaskarze jako szkoła podjęliśmy się wysłania pierwszej paczki. Paczka trafi na misje w Mampikony.
Do najpotrzebniejszych rzeczy na misji należą: letnia odzież, wszelkie przybory szkolne (poza zeszytami), środki codziennej higieny (grzebienie, szczoteczki do zębów, pasty do zębów, mydło, ręczniki), suplementy diety, podstawowe leki (leki przeciwbólowe, przeciwbiegunkowe,przeciwalergiczne, maści antybiotykowe i inne), materiały opatrunkowe (kompresy, bandaże, przylepce, gazy, środki dezynfekujące), składane parasolki, płaszcze przeciwdeszczowe, metalowe naczynia, sztućce, przybory do szycia, latarki, narzędzia, zapałki i lekkie zabawki (maskotki, dmuchane piłki, puzzle).
Jeśli jesteś uczniem naszej szkoły i chciałbyś dołączyć się do akcji – przynieś produkt z powyższej listy do sali nr 40 do p. Doroty.
Zuzia z klasy 3C już przygotowała samodzielnie niespodzianki – zabawki i torebeczki, które jako pierwsze trafią do paczki.

Najtańszy koszt wysyłki paczki 20 kg to 187 zł. Musimy go pokryć sami. Jeśli chciałbyś wesprzeć nas w przekazie paczki, złóż na ten cel dowolną kwotę.

Dziękuję, mając nadzieję na współpracę i pomoc.
Dorota Giełdzik