Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice

W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019 r. ogólnopolskim protestem w placówkach oświatowych informujemy o możliwości wystąpienia od tego dnia, aż do odwołania, utrudnień w funkcjonowaniu naszej Szkoły.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie w czasie trwania protestu pracowników Szkoły. Dyrekcja w miarę możliwości będzie starała się zagwarantować opiekę dziecku, które pojawi się w placówce.

Ponadto informujemy, że w dniach 10,11,12.04.2019 przewidziany jest egzamin gimnazjalny.  W tych dniach w szkole mogą odbywać się tylko zajęcia opiekuńcze dla dzieci i nie ma obiadu.  (taka sytuacja będzie miała miejsce niezależnie od strajku).

O wszelkich decyzjach strajkujących, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie Szkoły, w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będziemy informować Państwa na bieżąco. W zaistniałej sytuacji prosimy Państwa o wyrozumiałość.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 52 w Gdyni