Innowacje Pedagogiczne

Od nauczania do uczenia się, czyli nauka nie musi być nudna.

Wiedza przekazywana w atrakcyjny sposób jest kluczem do sukcesu. W swojej codziennej pracy staramy się więc, aby nasi uczniowie ten sukces osiągnęli. Chcemy im pokazać, że zdobywanie wiedzy nie jest trudne, ale może być pełne pasji i zaangażowania.

Zależy nam, aby nasi uczniowie sami poszukiwali, badali, tworzyli i przekazywali niestandardowe rozwiązania problemów naukowych. Poszukujemy zatem nowych metod, tworzymy programy i projekty, zachęcamy do większej aktywności.

Dzięki działaniom innowacyjnym pokazujemy naszym uczniom, że nauka może być ciekawym doświadczeniem i wielką przygodą.

Sketchnoting (notowanie z dużą ilością elementów wizualnych) na lekcjach języka polskiego – Alina Zielińska

Lektura na lekcji informatyki – ilustracje – Radosław Masłowski

Lapbooki przy omawianiu lektury „Romeo i Julia” – Alina Zielińska

Powiększ