Konkursy

Rok szkolny 2018/2019

 

Rok szkolny 2018/2019

 

Data Konkurs Ilość
ucz.
Wyniki Opiekun
12.2018

VIII gdyński konkurs Z matematyką za pan brat od Najmłodszych lat „Origami” organizowany przez MDK Gdynia 

 

Wyróżnienie Karina Trela, Aleksandra Nyc klasa I B, Aleksandra Dawidowska II A,

III miejsce Wojciech Swendrak II A  

Dagmara Rejkowska

Wioletta Głowacka

12.2018

IX Mikołajkowy Turniej Judo

 

III miejsce Adrian Krośnicki,

III miejsce Jagoda Radomska

Dariusz Nowaczek
12.2018

II Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Techniczny „Drzewko Bożonarodzeniowe – Choinka” organizowany przez SP 39 w Gdyni

 

III miejsce Agata Łuczak

Wioletta Głowacka
12.2018

Międzyszkolny konkurs plastyczny “EkoBizuteria” 

 

II miejsce Sandra Sikorska,

III miejsce  Agata Łuczak

Wioletta Głowacka
 

Eliminacje Rejonowe w Tenisie Stołowym

 

II miejsce Oskar Oskroba Kacper Sobczak   

Dariusz Nowaczek
11.2018

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Kocham Cię Polsko”

 

III miejsce Agata Nyc   

Dagmara Rejkowska
11.2018

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Polskę Niepodległą zilustruję jak najpiękniej” organizowany przez SP 8 w Słupsku 

  I miejsce Zofia Wojdat klasa I B Dagmara Rejkowska
28.11.18 Międzyszkolny Integracyjny Konkurs Recytatorski “Oblicza Niepodległej”  

II miejsce Marietta Studzińska 3a

 

III miejsce Wiktoria Dąbrowska 3a

Halina Połtarzewska
27.11.18

 XVI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski “Kto Ty Jesteś?” 

 

II miejsce  Jeremiasz Olszonowicz

 

Wyróżnienie Oktawian Miłosz

Katarzyna Knigawka 
14.11.18 Drużynowy Konkurs Matematyczny “100-lecie Niepodległej” 81

Najlepsze drużyny:

Oliwia Stasiak, Matylda Grabowska, Dominika Tessmer

Kazimierz Doms, Kamila Kaucharska, Jakub Radomski

Anna Drotlew

 

Edyta Szulkowska

08.11.18 Konkurs Interpretacji Poezji Patriotycznej 15

Najlepsi uczniowie:

Wiktoria Dąbrowska

Radosław Kamiński

Halina Połtarzewska
10.2018

Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”

 

Wyróżnienie klasa 1a   

Kinga Kocur
17.10.18 Międzynarodowy Konkurs Informatyczny “Bóbr” – próba 18

Najlepsi uczniowie:

Maksym Pidobid

Alicja Rogacka

Szymon Magrian

Anna Drotlew
08.10.18 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – konkurs drużynowy 94

Najlepsze drużyny:

Anna Skwierawska, Martyna Panasiuk

Paulina Banachowska, Adam Burzlaff

Michalina Błaziak, Zuzanna Wojciechowska

Samanta Bełwon, Karolina Peek

Anna Drotlew

 

Edyta Szulkowska

09.2018

Szkolny konkurs plastyczny  “Książeczki w kropeczki”

 

I miejsce Łucja Rewers oraz Hanna Moszczyńska

Kinga Kocur

 

 

Podziel się: