Biblioteka / Czytelnia

piątek 08:30 – 14:30

WIADOMOŚCI BIBLIOTECZNE

Biblioteczne godzinki czytania”

Rozpoczynają się zajęcia dla  najmłodszych w ramach projektu bibliotecznego „W kręgu książki”. Spotkania będą się odbywały w Bibliotece Szkolnej.

Terminy zajęć dla poszczególnych klas:

Wtorek      – godzina 12:40 – klasa 2A

Środa         – godzina 12:40 – klasa 1B

Czwartek  – godzina 12:40 – klasa 1A

Warunkiem uczestnictwa dziecka  w „Bibliotecznych godzinkach czytania” jest podpisanie Deklaracji na zajęcia dodatkowe.

Serdecznie zapraszam na czytanie!

23.09.2018

„Wystawa biblioteczna  „Książeczki z kropeczki”

W ramach obchodów „Dnia kropki” odbył się konkurs biblioteczny „Książeczki z kropeczki”.

Zapraszam do odwiedzenia Biblioteki i obejrzenia WYSTAWY prac konkursowych. Zachęcam również do głosowania na NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.

Do zobaczenia w Bibliotece !

23.09.2018

Wybory książek do biblioteki – konsultacje

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do WYBORÓW KSIĄŻEK do Biblioteki szkolnej.

W ramach finansowania z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa kupujemy książki do naszej Biblioteki.

Prosimy o przygotowanie swoich propozycji tytułów książek i  wrzucanie „ karteczek wyborczych” do przygotowanych pudełek wyborczych LUPI /czyli library+pudła/.

Mam nadzieję, że nasze wspólne zaangażowanie wzbogaci zasoby naszej Biblioteki i cieszy wszystkich czytelników – małych i dużych.

Do zobaczenia w Bibliotece !