Dni Otwarte 2016/2017 – relacje

 

Sobota, 1 kwietnia

 

 

Dzisiaj dzieci spotkały się, aby porozmawiać o astronomii. Oprócz tego, że poznawały nazwy kolejnych planet, śpiewały o nich piosenkę i układały swój Układ Słoneczny. Mogły też wziąć udział w zajęciach z logopedą, gdzie poprzez zabawę ćwiczyły swój aparat mowy.
Zajęcia były ciekawe a dzieci zaskoczone, że już czas wracać do domu.

 

Zapraszamy, zatem na kolejną sobotę. Harmonogram już wkrótce.


 

Sobota, 25 marca

 

 

Kolejna sobota i kolejny Dzień Otwarty w naszej szkole. Najpierw uczniowie wzięli udział w zajęciach sportowych, gdzie pokonywali tor przeszkód zorganizowany przez p. Dariusza Nowaczka. Następnie najmłodsi poznawali tajniki wielkanocnych tradycji, mieli też możliwość stworzenia wielkiej pisanki z p. Dorotą Krauze-Ogonowską. A na zakończenie dnia nasi mali goście zmierzyli się z interaktywnymi zadaniami rozwijającymi umiejętności matematyczne oraz układali piramidki ćwicząc tabliczkę mnożenia pod okiem p. Anny Drotlew.

 

Mamy nadzieję, że i tym razem się podobało …

 Zapraszamy na kolejne zajęcia już za tydzień.


 

Sobota, 18 marca

 

 

Dziś w naszej szkole odbyły się kolejne Dni Otwarte. Nasi milusińscy po ekstremach sportowych z p. Kasią Kurkowską, relaksujących grach i zabawach edukacyjnych z p. Pauliną Wdowczyk – przenieśli się w dzikie zakątki Afryki, podążając ścieżkami wytyczonymi przez p. Dorotę Giełdzik, w towarzystwie p. Katarzyny Kil.

 

Mamy nadzieję, że i tym razem Wam się podobało …

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie.


 

Sobota, 11 marca

 

 

W sobotę 11 marca, w naszej szkole odbyły się pierwsze zajęcia w ramach Dni Otwartych. Uczniowie klas III szkoły podstawowej jak również młodsi milusińscy uczestniczyli w zajęciach sportowych, które co sobotę prowadzi pani Kasia Kurkowska.

Panie: Małgosia Balsewicz i Grażyna Szotrowska zabrały dzieci w świat życia dawnej Gdyni. Świetną zabawę połączoną z nauką fizyki przygotowały również panie: Agnieszka Lisiecka i Monika Szymańska.

 

Mamy nadzieję, że się podobało i zapraszamy już za tydzień

Podziel się: