2016-10-05 Kamishibai

WARSZTATY z TEATREM K A M I S H I B A I

Poznaj skuteczną metodę pracy,
która sprawi, że dzieci będą słuchały Twoich opowieści jak zaczarowane

Z a p r o s z e n i e

Wszystkich bibliotekarzy, nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych zapraszamy na warsztaty z Teatrem Kamishibai.

Warsztaty odbędą się 5 października o godz. 14.00 w Gimnazjum nr 4 w Gdyni, a poprowadzą je animatorzy Stowarzyszenia Zielona Grupa z Poznania.

Informacje o warsztatach:

• Czas trwania zajęć4 godziny zegarowe, czyli 5 godzin lekcyjnych.
  • Cena zajęć 60 zł.
  • Zajęcia w grupach 12 osobowych.
  • Uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu wystawione przez Zieloną Grupę oraz fakturę.

Zgłoszenie na zajęcia należy przesłać do 30 września 2016 r.

na adres: sekretariat@gimnazjum4.eu

Koordynatorzy:

Alina Zielińska – nauczyciel, wykładowca, animator edukacji – azielinska@gimnazjum4.eu
Monika Zając – nauczyciel, egzaminator, trener Odysei Umysłu – mzajac@gimnazjum4.eu

DODATKOWE INFORMACJE:

• W środę (5 października) zaplanowaliśmy zajęcia tylko dla dwóch grup. Jeśli zgłosi się więcej zainteresowanych, warsztaty mogą się odbyć również w czwartek (6 października).
  • Po wysłaniu swojego zgłoszenia, otrzymacie Państwo od nas potwierdzenie.
  • Jeśli nie będziecie mogli Państwo wziąć udziału w warsztatach, a wysłaliście już zgłoszenie, prosimy do 2 października wysłać rezygnację.
  • W czasie zajęć Stowarzyszenie Zielona Grupa przygotuje kiermasz.
  • Na początku lutego odbędzie się Przegląd Teatrów Kamishibai, na który już teraz serdecznie zapraszamy.