Aktywne dni klasy 3c

Klasa III C ma za sobą kilka bardzo aktywnych dni. W ciągu niespełna dwóch tygodni, młodzież uczestniczyła w debacie oksfordzkiej na Uniwersytecie Gdańskim, następnie udali się do Wejherowskiego Centrum Kultury, gdzie mieli szansę obejrzeć „Hejt School Musical”, a zaraz na początku kolejnego tygodnia uczestniczyli w warsztatach dot. biologii Bałtyku prowadzonych przez pracowników Instytutu Oceanografii Polskiej Akademii Nauk.

Debata oksfordzka dedykowana była obradom okrągłego stołu i była prowadzona przez uczniów trójmiejskich liceów. Z kolei musical dotykał bardzo często poruszanego dzisiaj tematu jakim jest hejt i przeciwdziałanie mu. Spektakl wyróżniała scenografia i kostiumy. Natomiast podczas warsztatów uczniowie mogli się przekonać, że w Morzu Batyckim można spotkać małże i krewetki!

Wszystkie wydarzenia, w  których uczestniczyła młodzież były bardzo zróżnicowane, więc każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

Klasa 3C dziękuje p. Wierszko i p. Giełdzik za organizację wydarzeń.