2018-04-06 Dzień otwarty

 

W piątek 6 kwietnia, po raz kolejny otworzyliśmy szeroko drzwi do naszej szkoły i zaprosiliśmy małych gości z rodzicami. Przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji.

Przy drzwiach, przychodzące dzieci  witała Pani Dyrektor, rozdawała „mapkę” i kierowała „maluchy” i ich rodziców do sal, w których czekały tajemnicze zadania.

 

Powiększ

Powiększ

 

Idąc zgodnie z mapką, dzieci i ich rodzice mieli możliwość zapoznania się z budynkiem szkoły, rozkładem i przeznaczeniem sal oraz uczestniczyć w wielu zabawach przygotowanych przez naszych nauczycieli. Przy okazji goście mogli również poznać starszych kolegów z klas gimnazjalnych, którzy na to specjalne popołudnie wcielili się w rolę nauczycielskich asystentów.

 

Na zakończenie dnia w sali gimnastycznej odbył się Bajkowy Koncert Wiosenny wykonany wspólnie przez uczniów klas gimnazjalnych i uczniów pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Wszyscy bawiliśmy się fantastycznie, ale przecież nie ma co się dziwić skoro nasza szkoła to szczęśliwa szkoła.

Czytaj


 

W ramach Dnia Otwartego odbyła się prezentacja rezultatów programu POWER (realizowanego przez 8 nauczycieli projektu Rozwijam siebie, aby rozwijać innych). W mini konferencji uczestniczyli nauczyciele ze szkół współpracujących, rodzice, przedstawiciele Rady Dzielnicy, przyszli uczniowie i ich rodzice. W postaci posterów zostały zaprezentowane nowe i rozwijane umiejętności beneficjentów.

Wszyscy możemy powiedzieć, że program POWER przyniósł nam wiele satysfakcji.

 

Powiększ

Powiększ

 

 

Podziel się: