100-lecie Marynarki Wojennej RP – wyniki konkursów

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

 

KATEGORIA: PRZEDSZKOLA I klasy „0”; “Morskie opowieści”

 

  • I miejsce – Lena Górniak i Hanna Muller (Przedszkole nr 48),
  • II miejsce – Amelia Stuba (“0” SP nr 16),
  • III miejsce – Amelia Łempicka (“0” SP nr 12),

 

Wyróżnienie:

  • Maja Potaszników (“0” SP nr 16),
  • Julia Jatkowska (Przedszkole nr 11),
  • Mikołaj Łepkowski (“0” SP nr 16),
  • Julia Walczyk (Przedszkole nr 11),
  • Wiktoria Dudzińska (“0” SP nr 12).

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE – klasy I-III; “Morskie opowieści”

 

  • I miejsce – Aleksandra Portee (SP nr 31),
  • II miejsce – Amelia Matecka (SP nr 39),
  • III miejsce – Aleksandra Dawidowska (SP nr 52),

 

Wyróżnienie:

  • Emilia Kamińska (SP nr 52),
  • Oliwia Łoniewska (SP nr 28),
  • Szymon Matuszczak (SP nr 21),
  • Emilka Marturalska (SP nr 16),
  • Julia Kasprzak (SP nr 33).

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE, klasy IV-VI; “Statki, stateczki, okręty”

 

  • I miejsce – Amelia Opanowicz (SP nr 33),
  • II miejsce – Michalina Kubicka (SP nr 33),
  • III miejsce – Karolina Dakus (SP nr 33),

 

Wyróżnienie:

  • Natalia Andrzejczyk (SP nr 12),
  • Magdalena Pawlak (SP nr 33),
  • Karolina Czarnecka (SP nr 33),
  • Maja Kwiatkowska (SP nr 12),
  • Marcel Mróz (SP nr 12).

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE klasy VII; “Okręty wojenne”

 

  • I miejsce – Wiktor Iwen i Oskar Banaczyk (SP nr 12),
  • II miejsce – Zuzanna Jaksina i Martyna Lichowska – Opitz (SP nr 12),
  • III miejsce – Marcin Wantke, Marcin Czarniak, Mateusz Kimak, Szymon Gazda, Tomasz Jakubowski (SP nr 12),

 

Wyróżnienie:

  • Dawid Cieśluk, Alan Soliński, Konrad Mieczkowski (SP nr 12).

 

FESTIWAL PIOSENKI MORSKIEJ

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE klasy I-III

 

SOLIŚCI:

  • I miejsce – Tomasz Łądkowski (SP nr 29),

 

Wyróżnienie:

  • Aleksandra Dawidowska (SP nr 52).

 

ZESPOŁY:

 

Wyróżnienie:

  • SP nr 31 (Anna Budny, Sebastian Zawacki, Szymon Orzeł, Paweł Sierakowski),
  • SP nr 52 (Agata Łuczak, Paulina Piskulska, Nikola Piesik, Wiktoria Wenta).

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE klasy IV-VI

 

SOLIŚCI:

  • I miejsce – Maria Gandor (SP nr 31),

 

ZESPOŁY:

  • I miejsce – SP  nr 12 (Paulina Jaszczuk, Zuzanna Wiśniewska, Karolina Pijet, Alicja Wieczerniak),

 

Wyróżnienie:

  • SP nr 18 (Maciej Szady, Aleksandra Plata, Marcelina Hennig, Kinga Błaszczyk).

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE klasy VII i GIMNAZJUM klasy II

 

SOLIŚCI:

  • I miejsce – Amelia Wytrwał (SP nr 12),

 

ZESPOŁY:

 

Wyróżnienie:

  • SP nr 18 (Zofia Grudzień-Murawska, Pola Ankowska, Hanna Gregor, Marta Kwidzińska).

 

Grand Prix FESTIWALU PIOSENKI MORSKIEJ

otrzymuje zespół z SP nr 12, który wykonał piosenkę „Mój marynarz – tata”.

 

komisja konkursowa:

Alina Zielińska

Małgorzata Portée

Joanna Galubińska

Natalia Pionke


 

KONKURS LITERACKI

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE klasy IV-VI

 

  • I miejsce – Wiktoria Wilińska (SP nr 29).

 

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE klasy VII i GIMNAZJUM klasy II

 

  • I miejsce – Jakub Pruszczyński (SP nr 40).

 

komisja konkursowa:

Krystyna Berbeć

Krystyna Patz

Dominika Kraska


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w naszym konkursie, za podjęcie wyzwania i spróbowania swoich sił. Wszystkim dzieciom gratulujemy wielkiego talentu plastycznego i życzymy sukcesów w przyszłości, a nauczycielom i rodzicom gratulujemy utalentowanych dzieci. 🙂

 

Podziel się: