Telefon +48 58 663 79 88

FALOCHRON DLA EDUKACJI

2020-05-06 11:16:29

4-FALOCHRON.jpg 3-FALOCHRON-DLA-EDU.jpg

Przedstawiamy kolejną odsłonę Falochronu, tym razem dedykowaną edukacji, która na przestrzeni kilku ostatnich tygodni doświadczyła wielkich zmian, a przed którą stoi jeszcze wiele innych wyzwań. W ramach tej części Falochronu ujmujemy również wsparcie dedykowane usługom opiekuńczym, realizowanym m.in. w ramach działalności żłobków niepublicznych, klubów dziecięcych i miejsc opieki nad dziećmi.

Pamiętaj !
Wnioski wysyłąmy na na adres: sekretariat@sp52.edu.gdynia.pl

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja br.

2020-04-27 11:27:48

700x295.jpg

Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Nauka będzie się odbywać na odległość. Dziś, 24 kwietnia br. Minister Edukacji Narodowej podpisał nowelizację stosownego rozporządzenia.

Wobec utrzymującej się wysokiej liczby zachorowań wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 przepisami rozporządzenia z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 Minister Edukacji Narodowej zdecydował o podjęciu działań profilaktycznych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa wśród dzieci i młodzieży i ograniczeniu – w terminie od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. – działalności niektórych jednostek systemu oświaty.

Przypomnijmy, że w czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość. Za jej organizację odpowiada dyrektor szkoły.

Podstawa prawna

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Departament Informacji i Promocji

2020-04-23 13:03:56

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

Informujemy, że z uwagi na zaistniałą sytuację, a tym samym chęć ograniczenia konieczności osobistego stawiania się w sekretariacie szkoły, osoby zainteresowane zapisaniem dziecka/dzieci do szkoły proszone są o mailowe składanie zgłoszeń i wniosków na adres:

sekretariat@sp52.edu.gdynia.pl

lub w formie zdjęć na telefon służbowy: 506 162 074

Zgłoszenia i wnioski są do pobrania na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA.

Przypominamy: dzieci z rejonu składają zgłoszenie, dzieci spoza rejonu wniosek.

Zarówno do zgłoszenia jak i wniosku dołączamy podpisaną klauzulę RODO (również do pobrania ze strony internetowej).

Dla osób, które nie mają możliwości wydrukowania i odesłania dokumentów, na portierni szkoły dostępne  będą dokumenty w formie papierowej. Wypełnione dokumenty                                 w zaklejonej kopercie będzie można wrzucić do przygotowanego do tego celu kartonika.