Warsztaty teatralne w klasie 3a

W czwartek, 11-go stycznia uczniowie klasy gimnazjalnej 3a uczestniczyli w warsztatach teatralnych prowadzonych przez założyciela i lidera teatru “Korkoro” – pana Krzysztofa Dziwnego Gojtowskiego.

Po ćwiczeniach integrujących zespół klasowy prowadzący (który wyreżyserował wiele widowisk ulicznych, jest też aktorem cyrkowym) pokazał młodzieży, że każdy potrafi wykonać proste ćwiczenia akrobatyczne. Potrzebne są tylko chęci, odrobina odwagi, poznanie podstawowych zasad technik akrobatycznych oraz bezpieczna asekuracja ze strony innych uczestników zajęć.

Swoją pasją i charyzmą prowadzący zrobił duże wrażenie na uczniach – chętnie angażowali się w udział w zajęciach i wyrazili nadzieję na ich kontynuację.