Telefon +48 58 663 79 88

KONSULTACJE

2020-05-31 08:21:52

Szanowni Państwo!

Od 25 maja 2020 r. w  naszej szkole nauczyciele świetlicy realizują zajęcia opiekuńczo – wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych, z zachowaniem reżimu sanitarnego określonego „Procedurach bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem COVID-19”. Oprócz tego pozostali nauczyciele w dalszym ciągu prowadzą nauczanie na odległość.

Od 1 czerwca 2020 r. uczniowie klas I – III będą mieć możliwość korzystania z konsultacji na terenie szkoły. Warunki w jakich będą odbywać się te spotkania z dziećmi zawarte zostały w zaktualizowanych procedurach (zamieszczonych na stronie internetowej szkoły) obowiązujących od 1 czerwca. Konsultacje dedykowane są uczniom, którzy realizują kształcenie na odległość. Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie „Zgłoszenia na konsultacje w szkole” i wysłanie do wychowawcy. Nauczyciele podadzą Państwu terminy konsultacji. Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w  konsultacjach będzie podpisanie oświadczenia (załącznik 1 do procedur). Prosimy rodziców o punktualne przyprowadzanie dzieci do szkoły oraz odbieranie ich bezpośrednio po zajęciach.

GRAFIK KONSULTACJI:

../../media/documents/Grafik-konsultacji-z-nauczycielami.docx

OŚWIADCZENIE RODZICA (załącznik nr 1)

../../media/documents/Oświadczenie-rodzica.docx

Irena Piotrowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 52

w Gdyni

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE UCZNIÓW, RODZICÓW, NAUCZYCIELI,PRACOWNIKÓW ORAZ OSOBY TRZECIE

2020-05-22 21:13:20

Szanowni Państwo,

W związku z ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z dnia 29 kwietnia 2020 r. poz. 780) i wprowadzeniem możliwości korzystania z zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas 1-3 prosimy, o zapoznanie się z obowiązującymi na terenie Szkoły procedurami ważnymi od 1.06.2020r.:

../../media/documents/Procedura-bezpieczeństwa-01.06.2020.docx

List od wiceprezydenta :

../../media/documents/List-wiceprezydenta-Bartoszewicza-do-rodziców-klas-I-III.pdf

Rodzic zobowiążany jest do wypełnienia i dostarczenia wymaganych zaświadczeń do szkoły, najpóźniej w pierwszym dniu przyjścia dziecka do szkoły. Skany podpisanych ręcznie dokumentów można wysłać również drogą elektroniczną na sekretariat@sp52.edu.gdynia.pl.

Zaświadczenia/dokumenty do pobrania :

../../media/documents/Oświadczenie-rodzica.docx

../../media/documents/Oświadczenie-miejsce-pracy.docx

../../media/documents/UPOWAŻNIENIA-DO-ODBIORU-DZIECKA.docx

Ponadto informujemy, że kontynuowane jest kształcenie na odległość, w taki sam sposób jak do tej pory, aż do odwołania.

Równocześnie informujemy, że rodzice mogą nadal korzystać  z prawa do zasiłku opiekuńczego, o których mowa w art. 4 i  4a  ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych  rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałanie i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 374, 567, 568 i 695).

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę? Rekrutacja 2020/2021

2020-05-19 13:05:09

Jeszcze zastanawiasz się nad wyborem najlepszej dla siebie szkoły?
Jeśli szukasz miejsca, w którym poza wysokim poziomem nauczania, odkryjesz swoje pasje, nawiążesz wiele wspaniałych przyjaźni, w którym będziesz mógł spróbować swoich sił uczestnicząc w wielu kołkach zainteresowań i móc trenować tężyznę fizyczną - to trafiłeś idealnie!
Uczniowie naszej szkoły serdecznie zapraszają Was drodzy kandydaci, do dołączenia do naszego szkolnego grona.
W tym filmiku chcą Wam opowiedzieć o naszej Szkole.
Miłego oglądania.

WYMIATAJ KORONĘ

2020-05-07 09:40:44

Jak radzić sobie z emocjami i zmęczeniem wywołanym koniecznością pozostawania w domu w czasie panującej epidemii.

Zachęcamy do lektury poradnika "WYMIATAJ KORONĘ". Tę przystępnie napisaną i zilustrowaną publikację przygotowały przedstawicielki gdyńskich psychologów i pedagogów szkolnych, zrzeszonych w Sieci Superwizyjno-Coachingowej przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni.

Link do publikacji dostępnej on-line: https://bit.ly/3ddvWLo.

WYMIATAJ.jpg